Перейти на главную страницу
Немного о нашей фирме Вся информация о круглых печатях, какие бывают круглые печати, как заказать круглую печать Вся информация о штампах, какие бывают штампы, как заказать штамп Вся информация о факсимиле, как заказать факсимиле Вся информация об экслибрисах, как заказать экслибрис Как нас найти и связаться с нами
Главная страница Главная
Как нас найти и связаться с нами Контакты
Прайс-лист на изготовление печатей, штампов, факсимиле, экслибрисов и оснастку Прайс-лист
Как заказать печати, штампы, факсимиле и экслибрисы Как заказать
Вся информация о круглых печатях, какие бывают круглые печати, как заказать круглую печать Печати
Вся информация о штампах, какие бывают штампы, как заказать штамп Штампы
Вся информация о факсимиле, как заказать факсимиле Факсимиле
Вся информация об экслибрисах, как заказать экслибрис Экслибрисы
Что такое оснастка, какая она бывает Оснастка
Последние новости и акционные предложения по изготовлению печатей, штампов, факсимиле и экслибрисов Новости и акции
Юридическая, историческая и техническая справка Справка
Отзывы клиентов о нашей работе Отзывы
Яндекс.Метрика

   Фирма "Экслибрис"
   Все права защищены
   copyright © 2006

ЮРИДИЧЕСКАЯ СПРАВКА. ПЕЧАТИ И ШТАМПЫ.

Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів.

1. Підроблення посвідчення або іншого офіційного документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином-підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов'язків, з метою використання його підроблювачем чи іншою особою або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут - караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

2. Складання чи видача працівником юридичної особи будь-якої форми власності, який не є службовою особою, приватним підприємцем, аудитором, експертом, оцінювачем, адвокатом або іншою особою, яка здійснює професійну діяльність, пов'язану з наданням публічних послуг, завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення або надають певні права чи звільняють від обов'язків, підроблення з метою використання або збуту посвідчень, інших офіційних документів, що складені у визначеній законом формі та містять передбачені законом реквізити, виготовлення підроблених офіційних печаток, штампів чи бланків з метою їх збуту або їх збут чи збут завідомо підроблених офіційних документів, у тому числі особистих документів особи, - караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

4. Використання завідомо підробленого документа - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Примітка. Під офіційним документом у цій статті та статтях 357 і 366 цього Кодексу слід розуміти документи, що містять зафіксовану на будь-яких матеріальних носіях інформацію, яка підтверджує чи посвідчує певні події, явища або факти, які спричинили чи здатні спричинити наслідки правового характеру, чи може бути використана як документи - докази у правозастосовчій діяльності, що складаються, видаються чи посвідчуються повноважними (компетентними) особами органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, юридичних осіб незалежно від форми власності та організаційно-правової форми, а також окремими громадянами, у тому числі самозайнятими особами, яким законом надано право у зв'язку з їх професійною чи службовою діяльністю складати, видавати чи посвідчувати певні види документів, що складені з дотриманням визначених законом форм та містять передбачені законом реквізити.

{Стаття 358 із змінами, внесеними згідно з Законом N 1508-VI (1508-17) від 11.06.2009 - зміни втратили чинність на підставі Закону N 2808-VI (2808-17) від 21.12.2010; в редакції Закону N 3207-VI (3207-17) від 07.04.2011}

Источник http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page11
Cроки изготовления клише после утверждения макета от одного часа до одних суток.
Доставка по Украине при заказе свыше 3000 грн. бесплатно.
Доставка по Киеву при заказе свыше 1000 грн. бесплатно.
Гарантия на клише 10 лет.


Для консультации и заказа
Звоните: (093) 005-5084, (095) 070-6708, (068) 743-0368
Мессенджеры: (067) 445-4659 (Viber, WhatsApp, Telegram)
Пишите: zakaz@faximile.com.ua
Приезжайте в офис: г. Киев, ул. Павла Усенка, 8, оф. 51
   Разработка
   Дизайн-студии Алешина